تعداد بازدید: ۱۱۰
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درباره جرم بودن دستکاری بر پلاک وسیله نقلیه توضیحاتی داد
کد خبر: ۱۰۵۹۷۱
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸

آیا نصب برچسب بر روی پلاک وسایل نقلیه جرم است؟

به گزارش سرمدنیوز، سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در پاسخ به سوالی مبنی بر جرم بودن نصب برچسب بر روی قسمت آبی رنگ پلاک وسایل نقلیه اظهار کرد: دست‌کاری پلاک در برخی از مواقع جرم و برخی مواقع دیگر تخلف محسوب می‌شود.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: در صورتی که در اعداد و ارقام پلاک تغییری صورت پذیرد، جرم محسوب شده و برابر ماده ۷۲۰ جرم تلقی می‌شود و فرد به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.

او بیان کرد: زمانی که پوشش پلاک وجود داشته باشد یا برچسب‌هایی رو پلاک نصب شده باشد، اما روی اعداد و ارقام آن تصرف نکرده باشند تخلف است و برابر جدول جرائم اعمال قانون صورت می‌گیرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار